Zdrowe odżywianie w ciąży

Oferta ważna do 31 marca 2020 roku.

Jesteś w ciąży i zastanawiasz się, na co powinnaś zwrócić uwagę w swojej diecie? Gubisz się w nadmiarze informacji? Zastanawiasz się, czy w czasie laktacji możesz się odchudzać?

Już teraz zapisz się na spotkanie z Dietetykiem Klinicznym i dowiedz się wszystkiego tego, co powinna wiedzieć przyszła mama na temat zdrowego odżywiania!

W czasie spotkania porozmawiamy o tym, na co zwrócić uwagę, komponując swój jadłospis. Dowiesz się, jakie źródła białka, tłuszczów i węglowodanów wybierać, aby prawidłowo komponować posiłki. Omówimy również kluczowe dla zdrowia dziecka i przyszłej mamy składniki diety, których nie może zabraknąć w Twoich codziennych posiłkach. Poruszymy temat picia wody i regularności posiłków. Wspólnie obalimy najbardziej popularne mity dietetyczne i odpowiemy na najbardziej nurtujące pytania. W końcu dowiesz się, co zawiera najwięcej żelaza i czy możesz zjeść kolację po godzinie 18:00.

Porozmawiamy też o tym, czy odchudzanie w czasie laktacji jest możliwe? Jak pozbyć się zbędnych kilogramów, aby nie zaburzyć karmienia piersią?

Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi już na najbliższym spotkaniu z dyplomowanym Dietetykiem Klinicznym mgr Eweliną Ozimek. Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz certyfikowany Dietetyk „Przyjazny Insulinoopornym”. W pracy kieruje się racjonalnym podejściem do żywienia oraz spersonalizowanym układaniem planów żywieniowym. Najważniejsze dla są dla niej trwałe zmiany nawyków żywieniowych, uświadamianie swoich pacjentów, że aby schudnąć, trzeba jeść, dlatego powinniśmy ograniczać puste kalorie, a nie jedzenie.

Miejsce: Katowice, ul. Baltycka 180u1

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Masz pytania? Dzwoń - 601 558 953 

Dla Uczestników szkoleń Misia - misiowa promocja!

 
\