Bliżej porodu

Bliżej porodu

Autor: miskuleczka , piątek, 25 kwiecień 2014 00:00

Zastanawiasz się czy masz wpływ na swój poród? MASZ!

Twój poród może być pięknym przeżyciem. Zastanawiasz się gdzie rodzić, jak dokonać wyboru szpitala, skąd czerpać informacje i o co w ogóle pytać? Służymy Ci pomocą. Zobacz czym dysponuje Katowickie Centrum Onkologii /dawniej Szpital im. St. Leszczyńskiego/.
Możesz tu liczyć na pojedynczą sale porodową z własną łazienką. Do Twojej dyspozycji jest worek sako, piłka, drabinki i materac.

Możesz też przeżyć niezwykły poród w wodzie, gdyż jest tu profesjonalna wanna zarówno do immersji wodnej jak i porodu do wody. Każda pozycja porodowa nikogo tu nie dziwi.
Koncentrację na porodzie ułatwi Ci stosowana tu aromatoterapia, Twoja ulubiona muzyka płynąca z głośników, przygaszone światło – jednym słowem intymność – zapewnia Anna Kwiecień- Merta położna bloku porodowego.

Boisz się bólu porodowego? W naszej szkole poznasz wiele technik radzenia sobie z bólem. Jeśli jednak chcesz mieć jeszcze dostęp do innych możliwości to do Twojej dyspozycji jest TENS, gaz ENTONOX oraz znieczulenie zewnątrzoponowe, które poda Ci doświadczony i dostępny przez całą dobę zespół anestezjologiczny. To wszystko jest naprawdę dostępne i do tego NIEODPŁATNIE.
A co najważniejsze, czekają tu niezwykli ludzie. Życzliwe położne z dużym doświadczeniem zawodowym stanowią niezwykłe wsparcie podczas porodu.

Ale to nie wszystko. Twoje maleństwo może również liczyć na opiekę na Oddziale Neonatologicznym, który posiada II stopień referencyjności w trójstopniowym Programie Opieki Perinatalnej. Oznacza to, że poza opieką nad zdrowymi dziećmi zapewnia w razie potrzeby intensywną terapię noworodka i opiekę ciągłą. Wyposażony jest nowoczesną aparaturę do monitorowania i podtrzymywania podstawowych funkcji życiowych noworodków.

Wybierz się z nami na blok porodowy.

Warto oswoić się z blokiem porodowym wcześniej by w momencie rozpoczęcia już akcji porodowej poczuć się bezpiecznie. W Szpitalu im. St. Leszczyńskiego nawet Tata może kangurować maleństwo zaraz po narodzinach, jeśli u Mamy jest to niemożliwe. Co to za przeżycie.

W naszym towarzystwie poznaj przyjazne miejsca Rodzicom. Miś Kuleczka poleca!

>> Zapraszamy do Szkoły Rodzenia <<

 
\