Świadome Rodzicielstwo Miś Kuleczka to projekt utworzony z myślą o rodzicach, którzy chcą skutecznie i profesjonalnie przygotować się do roli mamy i taty. Od trzech lat z sukcesem wspieramy Rodziców w przygotowaniach do porodu, w procesie wychowania dzieci. Inspirujemy i motywujemy do budowania bliskich relacji z dziećmi.

Być Mamą i Tatą- być rodziną to wyzwanie.

DLA CIEBIE

 

SZKOŁA RODZENIA

Pierwsza na Śląsku Szkoła Rodzenia, która do nauki pielęgnacji noworodka wykorzystuje symulatora niemowlęcia. Poznacie tu doświadczenie i cenione Położne. To co nas wyróżnia, to nowoczesne wyposażenie szkoły rodzenia, swobodna atmosfera, małe grupy i dużo bezcennej praktyki. WIĘCEJ


 

Magdalena Całka

mgr położnictwa, nadzór merytoryczny nad programem szkoły rodzenia,  doradca laktacyjny z wieloletnim doświadczeniem na bloku  neonatologicznym z noworodkami, oraz na bloku porodowym /Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego w Katowicach, Szpital Zakonu Bonifratrów pw. Aniołów Stróżów w Katowicach/. Posiada uprawnienia i doświadczenie w Przyjmowaniu porodów  w wodzie.


 

Anna Kwiecień-Merta

Mgr położnictwa, położna z wieloletnim doświadczeniem na bloku porodowym /Katowickie Centrum Onkologii dawny Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego/ Posiada uprawnienia i doświadczenie w przyjmowaniu porodów w wodzie. Zwyciężczyni Plebiscytu Hipokrates 2016 organizowanego przez Dziennik Zachodni, została najlepszą położną na Śląsku wybraną przez pacjentki.

 


 

Małgorzata Świętek

Mgr położnictwa, położna na bloku porodowym oraz pełniąca obowiązki Koordynującej Salą Porodową w Katowickim Centrum Onkologii /dawny Szpital im. St. Leszczyńskiego/. W szkole rodzenia z pasją wprowadza Was w tajniki porodu siłami natury, radzenia sobie z bólem. Aktywnie działa z nami podczas konferencji i bezpłatnych spotkań dla kobiet w ciąży.

 


 

Małgorzata Polak

Dyplomowana położna z wieloletnim doświadczeniem, przyjmuje proody na bloku porodowym w Katowickim Centrum Onkologii. Zajęła V miejsce w Plebiscycie Hipokrates 2016 w kategorii Położna.

 


 

Justyna Kulanty

mgr położnictwa, specjalistka pielęgniarstwa gienkologiczno-położniczego. Położna na bloku porodowym w Katowickim Centrum Onkologii.

 


  

Kiedy urodzisz, masz pełne wsparcie. Polecamy Ci dalsze możliwości rozwijania rodzicielskich kompetencji


COACHING RODZICIELSKI

To jak rozpoznajesz potrzeby dziecka i jak na nie reagujesz od narodzin w dużym stopniu wpływa na jego rozwój psychofizyczny. To ty decydujesz jaką budujesz z dzieckiem więź, bezpieczną, lękową czy unikającą. Możesz pozytywnie wpłynąć na przyszłe relacje twojego dziecka z innymi ludźmi, wzmocnić lub obniżyć jego poczucie własnej wartości, możesz naprawdę wiele. Niech rodzicielstwo będzie dla Ciebie frajdą. Polecamy Ci www.ludzirodzic.pl

Przeczytaj jak przygoda z coachingiem rodzicielskim wpłynęła na życie mamy Agatki >PRZECZYTAJ<

Wioletta Przenniak-Cołta - trener


 8f1DDB04NxX9hVUk

 
\