Rzetelna wiedza prowadzących, uświadamianie o istnieniu pewnych problemów, przygotowanie taty do jego roli, brak nudnych zajęć, łatwo można zapamiętać omawiane zagadnienia, miła atmosfera.

Anonim

Szukając szkoły rodzenia, rozglądaliśmy się za taką, która będzie czymś wiecej niż cyklicznymi spotkaniami z położną. I znaleźliśmy :) Nasza córeczka była jednym z pierwszych maluszków urodzonych gdzięki wsparciu teoretycznemu i emocjonalnemu szkoły. Poza teorią dotyczącą zachodzących w nas zmian podczas ciąży, porodu, połogu oraz "obsługi" maluszka, otrzymaliśmy dużą dawkę dobrego humoru, dzięki czemu ten czas tuż przed narodzinami był jeszcze bardziej szczególny. Zabawy z psychologiem otworzyły nas i pozwoliły zrozumieć obawy, jakie w nas drzemią, nadzieje i pragnienia związane z rodzicielstwem. Z tych zajęć dla córeczki mamy niezapomnianą pamiątkę w postaci listu, jaki do niej napisaliśmy. Co ważne szkoła jest czymś więcej niż przeciętną szkołą rodzenia - skorzystaliśmy już z zajęć z logopedą, które pokazały nam jak wspomóc mowę naszej córeczki, która właśnie kształtuje się na etapie gaworzenia i jak bawić się z maleństwem. Polecam :)

Rodzice Neli

Zdecydowanie warto, szczególnie w przypadku pierwszej ciąży. Zajęcia przygotowują w sposób praktyczny, ale również emocjonalnie do nowej roli. Pokazuje jak dbać o dzidziusia i współmałżonka, jak dbać o siebie

Aneta

Atmosfera super. Zajęcia prowadzone w sposób dynamiczny,przede wszystkim angażując w nie przestraszonych przyszłych rodziców ;) Dużo zapamiętaliśmy dzięki ćwiczeniom w których braliśmy udział. Fajne podejście do tematu rodzicielstwa od strony stricto praktycznej jak również psychologicznej.Dostaliśmy dużo gratisów oraz bardzo ciekawie przygotowany poradnik :) Serdecznie polecamy,bo naprawdę warto i pozdrawiamy całą Ekipę.Róbcie dalej to co robicie, bo jesteście Dziewczyny potrzebne :)

Magda i Maciek

Śmiało możemy polecić tę szkołę rodzenia. Zajęcia to nie tylko sucha teoria, ale również wiele cennych uwag z życia wziętych - my już korzystamy z kilku z nich :) Prowadzona przez osoby z pasją, które chętnie służą pomocą również po zakończonych zajęciach. Poza tym zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób, przeplatanka teorii, psychologii, zabawy. Co właśnie ważne, poruszane są nie tylko tematy dotyczące porodu czy opieki nad maleństwem, ale również zmian, jakie następują w życiu rodziców, i jak spojrzeć na to od strony psychologicznej. Dzięki zajęciom nabrałam również pewności siebie, to tam zaczszepiono we mnie przekonanie, iż w głównej mierze ode mnie zależy, czy będę karmić piersią. Dzięki tej pewności siebie po początkowych problemach udało mi się odnieść tu sukces :) Gdyby nie zajęcia poświęcone tematowi laktacji mogłabym zrezygnować z karmienia synka, a tak wszyscy jesteśmy szczęśliwi :)

Daria i Łukasz

Współpraca w ramach coachingu, pozwoliła mi na to, że spojrzałam na siebie w nieco inny sposób, na szczęście ten pozytywny sposób. Praca nad sobą poprzez różne przemyślenia wzmocniła moje poczucie pewności siebie. Dzięki temu stałam się bardziej świadoma i odpowiedzialna wobec tego co, gdzie i w jaki sposób robię w swoim życiu.

Beata Tendaj
Strona 1 z 2
 
\