Naucz się ratować swoje dziecko – warsztaty

Naucz się ratować swoje dziecko – warsztaty

wtorek, 15 listopad 2022 13:04

Tak naprawdę nie chodzi tu o certyfikat z uczestnictwa w szkoleniu, a o zdobycie praktycznych umiejętności ratowania swojego dziecka.

Czy możesz nauczyć się tego, czytając podręczniki? Oglądając film instruktażowy? Może, Ty dokonujesz wyboru, bo dziś wszystko jest w internecie.

Jeśli jednak czujesz, że chcesz przećwiczyć dane umiejętności pod okiem doświadczonego instruktora pierwszej pomocy lub ratownika medycznego, to weź udział w warsztatach.

W programie:

- Czym jest pierwsza pomoc wobec dzieci?

- Przyczyny zatrzymania krążenia u dzieci

- Reanimacja dzieci i dorosłych

- zadławienie/ zakrztuszenie i inne urazy

Opinie uczestników:

„Fantastyczne szkolenie, jedno z lepszych w moim życiu i na pewno bardzo przydatne. Oby nie trzeba było wykorzystać tej wiedzy w praktyce, ale jednak lepiej wiedzieć i potrafić niż być bezsilnym”. - Marcin B.

„Byłam na takim szkoleniu w 9 miesiącu ciąży, oczywiście zabrałam ze sobą drugą połówkę. Wydaje mi się, że każdy przyszły rodzic powinien obowiązkowo przejść szkolenie w zakresie pierwszej pomocy. Już piszę dlaczego. Urodziła nam się córeczka, która dławi się mlekiem i to tak poważnie, że bez pomocy już dawno by się udusiła. Gdyby nie kurs z Miś Kuleczka nie wiem jak skończyłoby się jej pierwsze zachłyśnięcie. A tak bez większej paniki potrafiliśmy przywrócić małą do "działania". Nie ma się co zastanawiać i szorujcie wszyscy na kurs!” – Daria 

Poprowadzi:

Ratownik medyczny, ratownik GOPR  Sebastian Szymanek

Kiedy – w każdy ostatni wtorek miesiąca w godzinach 17:00 – 20:00

Gdzie – w Katowickim Centrum Onkologii, ul. Raciborska 27, Katowice lub Katowice, Bałtycka 180

Pytaj o szczegóły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 601 558 953

Tytuł: Warsztat naucz się ratować swoje dziecko

Nr konta: 07 1140 2004 0000 3402 6933 7613

 

 
\